REKONSTRUKCE - 30.8.2011

Menu:
  • zvířata na ranchi - dopsat všechny, upravit klikání - HOTOVO
  • Koně na ranchi - dodělat profilky: Scooby, Rafaelka, Hawky ;-)
  • Lidé - dopsat, najít pár lidí do oddílu
  • O ranchi - upravit klikání - HOTOVO
  • Pro SR - rubrika se úplně smaže, nemám SR ale OR - HOTOVO
  • Zýbava pro vás - přidat rubriky, upravit klikání
  • OR - přidat další ranche co se mi líbí např.: kiiki, Appalosa, Horseen atd.
Stránka:
  • Vylepšit články - písmo atd.- HOTOVO

Září 2011

???f

19. září 2011 v 6:59 | MáJa |  Nástěnka
Ahoj,
Takže jsem nečekala že tu bude takový ohlas o mém konci ranche, myslela jsem že jsem taková rancherka u které není moc velký ohlas :-( No nakonec jsem se rozhodla že budu pokračovat, ale ne tady!
Ve stáji Lucky se ubydlely koníci velice rychle takže je to super, jinak BH jsem rozprodala nechala jsem si jen SM a Traditional, panenku a classici jsem prodala :-( Teď si hraju jen s Schleich a BH mám na poličkách jako vzpomínku :'-(

Bohužel už jsem se rozhodla!

8. září 2011 v 16:44 | MáJa |  Nástěnka
Ahoj,
Tenhle článek si prosím přečtěte všichni ;-(

Jsem doma :-(

6. září 2011 v 8:28 | MáJa |  Vedlejší informace
Ahojk,
Dneska jsem doma, ale pro koníky si dolů mohu skočit :-) Ještě štěstí O:-) No jinak Willow psala že přijede okolo 10 hodiny, což Kylie opravdu překvapilo, ale je ráda :-) Už je připravená jak se seznámí s Willow a jejím koníkem, hned jak přijedou bude fotopříběh jak přijela Willow, ale taky video z rozbalováním :-) Jo jinak Platinka (přejmenuju ji) přijede buď ve středu nebo v pátek, ale zajdu proni tak ve čtvrtek abych měla jistotu že tam bude ;-) Video bude ve 12:00, fotopříběh v 12:30, možná i dřív, tohle je jen takový ''odhad''

Přijede Platinka + Willow se opozdí :-)

5. září 2011 v 14:30 | MáJa |  Vedlejší informace
Ahoj,
Mám pro vás dokonalou novinku, Willow než přijede si sehnala mladou klisnu jménem Ptalinum, jak asi víte kupuji ji od Yasmin za 400,- Což je úžasná cena ;-) Takže jsme neváhaly ani minutku ;-) Dneska ráno jsme poslaly penízky, takže doufáme že přijede buď ve středu nebo až ve čtvrtek.

Jinak volala Willow nejdřív nám řekla o Platince a poté se také omlouvala, ale ještě jí potřebovaly vidět prarodiče :-) Takže přijede zítra okolo 3 hodiny :-) I se svým koníkem, ještě nám neprozradila ani jestli je to klisna, nebo valach a jak se jmenuje :-) Ale brzy se to dozvíme ;-)

Co si představím pod slovem Sixteen

3. září 2011 v 21:07 | MáJa |  Vedlejší informace
Ahoj,
Tímto článkem asi urazím milovníky dostihů a tak!
Nemusíte to číst!

3. září

3. září 2011 v 20:11 | MáJa |  Dnes se odehrálo
Ahoj,
Mám se bezva, nemůžu se dočkat na pondělí, nebo na úterý ;-) Ne na školu, ale na ty koníky, přijedou dva koníci a jedna jezdkyně ;-) Ale ten poslední koník je extra tajnej ;-)

Schleichové se mají skvěle, stále trénují a zdokonalují se v dovednostech a to nejen dospělý ;-)

Cool dneska trénoval po dlouhé době, už se nemůže dočkat až na jeho hřbet dopadne sedlo a na hlavě ho bude šňořit uzdečka ;-) Protože hned příští sobotu jede na svůj myslím 3 závod endurace, je to pouze pro Shagyaaraby. Soutěž přesně pro něj ;-) Chilli se stal plemeníkem Andalova, což je malé odlehlé městečko. V tomto městečku je přes 200 koní, Chilliho si na připouštění vybralo 50 klisen ;-) Což je naprosto úžasný počet :-)

Miley se nemůže dočkat na Willow, byt a box má hotovo, ještě zítra dojede koupit ohlávku a čištění jak jí Willow požádala :-)

Přidala jsem fotky na rajce.net, www.horse-foal-ranch.rajce.cz

Důležitý článek pod tímto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej, tak to teda ne!

3. září 2011 v 20:02 | MáJa |  Vedlejší informace
Ahoj,
Promiňte že to sem píšu, ale prosím komentujte třeba poslední článek co jsem ten den napsala, takhle si myslím že čtete jen první článek a zbytek je nanic.
Já možná nekomentuju na jedničku, ani na tu pětku, ale byla bych ráda kdyby to aspoň takhle nachvilku fungovalo ;-) Mě to potom mrzí že nekomentujete dolnější články. Stále přibývají články s 0 komentářu :'-(

E-mail od Willow

3. září 2011 v 8:35 | MáJa |  Vedlejší informace
Ahoj,
Takže dneska přišel e-mail:

Ahoj,
Můj koník už se nemůže dočkat, vybavení jako sedlo, uzdečku a podsedlovku mám, ale majitel té stáje mi sebral ohlávku a čištění. Zítra už připravím mého koníka na odvoz a v pondělí se na vašem dvorku objevím :-) No a teď něco o mně: Je mi 18 (nevipadám na to, jsem menší) se svým poníkem jezdím enduranci, občas parkur a velice rádi máme gymhaku ;-) Doufám že tam u vás máte velké lesy ve kterých budu moct trénovat :-)Také bych vás chtěla požádat, jestli mi zítra nekoupíte nějaké čištění a tak, zaplatím hned jak přijedu. Doufám také že budeme kamarádky ;-) Budu často se svým koněm pryč, ale protože chodím ještě na střední (je kousek od vás, to se mi líbí) budu častěji ve škole :-( Pozítří jdeme na enduranci, takže budeme co nejvíce trénovat ;-)

Mnou upravenné foto (NEKOPÍROVAT)

Rozhovor Kylie

3. září 2011 v 8:15 | MáJa |  Historie ranche
Včera Miley volala jedna slečna:

m: Dobrý den, tady Miley Gomezová z ranche Beauty
S: Dobrý den, tady Willow Horalová, mám prosbu
m: Ano povídejte
S: Se svým koněm jsem bydlela na jednom ranchi, měĺa jsem jí tam ustájenou, ale majitel nás vykopl že jsme rozbili železnou jízdárnu, neptejte se (ozval se smích) No a tak se chci zeptat jestli by nemohla bydlet u vás
m: Ano, klidně ji sem přivezte, jo a máme tu volný pokoj, tak tu můžete i bydlet
S: O, to by bylo skvělé, takže přijedeme v pondělí nebo v úterý okolo 5 hodiny

No a tak Kylie přivavila pokoj, kde má bydlet Willow (odkud je vám to jméno povědomé?) No je z toho úplně vedle, je to první holka která má koně jako ona, doufá že spolu budou kamarádky. Tak jim to přejte ;-)

3 PŘÍRUSTCI!

2. září 2011 v 7:18 | MáJa |  Nástěnka
Ahoj,
Čtete spravně další tři přírustci a ještě k tomu všichni BH! Ani nevíte jak se nemůžu dočkat, ale bude to tajné ;) Ví to jen Appa a ta ví jenom toho jednoho nebo spíše dva ;) Také v pondělí odešlu penízky za setík od Petry ;) Takže bude moct jezdit, ale pozor přírustci nejsou tradittional, miniwhunies nebo specials ;) Takže můžetě pouze hádat, ještě jednou chci poděkovat Appě že přimluví své mamce a za to že mi pomohla se rozhodnout (váhala jsem mezi dvěma), V pondělí nebo v úterý to dojdeme vyzvednout a nebojte video z rozbalování určitě bude ;)
Těšte se ;) Jinak zachvilku jdu odvézt sestřičku do školy, pouze odvézt, přidala jsem se k Petře a taky tam nepudu, včera to byla vyjímka XD

První den ve škole, aneb školní propadák!

1. září 2011 v 11:21 | MáJa |  Vedlejší informace
Ahoj,
Tak jaký byl první den ve škole? U mně to bylo strašný! Vešla jsem do třídy, a přemýšlela kam si sednout, sedla jsem si přesně doprostřed třídy ( máme třídy tak že 2 lavice jsou u stran a uprostřed lavice po jednom) no a všichni co byly ze stran se odsunuly ještě dál. Anny sedí za mnou (chudák Anny, alespoň pro Ell), dala mi mojí encyklopedii o králíčcích no zkuste hádat v jakým je stavu :-( No pak jsem celých těch asi 10 min. zírala před sebe jako sloup, ostatní mě (Kachna a Krikri) se mi tam smály, nevím proč :-P No pak jsme šly dolů, moje sestřička šla do první třídy :-) No a pak jsme šly do tříd rozdaly zbytek věcí a pak se šlo domů. Panebože to není všechno, pak jsem zjistila že na výtvarku budu chodit z holkama z naší třídy ještě horší!!!!!!! Prosím pomozte mi, nemá v plánu se někdo přestěhovat k nám? Prosím, já to tam nevydržím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Měsíční úkoly - září

1. září 2011 v 11:15 | MáJa |  Měsíční úkoly
Měsíc Srpen:
1) Napsat 40 článků Splněno 50 článku přesně!
2) Koupit 3 SCH 4 SCH v tomto měsíci
3) Dát sem fotky Ano, těsně předevčírem :-D
4) Dopsat profilky Ano, skoro všechny jen ještě Hawky a Rafaelka
5) Napsat aspoň 1 díl Arky Ne, ani to nešlo
6) Jet aspoň 4 na koni 7 na mým koníkovi ♥
7) Udělat dess se SCH :-) Ano, hezký vcelku!
5/7
Jsem machr!
Obrázek m.:
Měsíc Září:
1. přinést 10 jedniček ze školy :-D
2. Ušetřit si alespoŇ 600 Kč na BH
3. Vyrobit něco na BH
4. Napsat 50 článků
5. Jet aspoň 5 na koni
6. Dopsat profilky
7. Naučit se nový styl dessů
Obrázek m.:
Zdroj: howrse.cz